Co je Reiki?

Reiki je energetická léčebná technika, která prostřednictvím jemného doteku podporuje relaxaci, snižuje stres a úzkost.

Reiki maséři používají své ruce k dodání energie do vašeho těla, zlepšují tok a rovnováhu vaší energie, aby podpořili léčení.

Jaké jsou principy Reiki?

Filozofie Reiki je založena na pěti principech. Tyto principy poskytují návod pro léčení a vyvážení vaší energie Reiki. Podívejme se na každý blíže.

1. Jen pro dnešek uvolňuji svůj vztek

Být někdy naštvaný je normální. Tato emoce může být vyvolána mnoha scénáři, jako je jednání s hrubým kolegou nebo vyhazov z práce.

Ale podle Reiki hněv nepochází z těchto vnějších událostí. Místo toho pramení z rozzlobené energie, která je již ve vás.

Tento princip má za cíl pomoci vám uvolnit tuto energii. Povzbuzuje vás, abyste rozpoznali hněv a nechali ho odejít, což vám umožňuje pozvat štěstí do vašeho života.

2. Jen pro dnešek uvolňuji svou mysl

Mnoho z nás se obává věcí, které se ještě nestaly. A i když je snadné cítit, že tato starost pochází z vnějšího zdroje, Reiki tvrdí, že začíná zevnitř.

Pokud držíte energii starostí, přemýšlení o budoucích událostech může vyvolat negativní emoce. Pokud však dokážete uvolnit tuto energii, možná pro vás bude snazší žít v přítomném okamžiku a méně se starat o budoucnost.

3. Jen pro dnešek, jsem vděčný

Toto je připomínka k vyjádření vděčnosti za vše, co máte. Tím, že zpomalíte a rozpoznáte to dobré ve vašem životě, vám to může pomoci podpořit více pozitivní energie.

4. Jen pro dnešek rozšiřuji své vědomí

V Reiki je aktivní praktikování všímavosti klíčem k vyrovnání vaší energie. Tento princip vás povzbuzuje k tomu, abyste si uvědomili, jak moc dokážete  ocenit přítomný okamžik.

5. Jen pro dnešek jsem milý ke všem bytostem

Tento princip se zaměřuje na to, jak laskavost k ostatním vám na oplátku umožňuje přijímat jejich pozitivní energii. Zahrnuje to mít rád sám sebe, což je nezbytné pro duchovní zdraví.

Jaká je filozofie Reiki?

Základní filozofií reiki je, že pokud je energie člověka nízká, je pravděpodobnější, že se nebude cítit dobře nebo bude ve stresu. Pokud je však vysoká, jsou schopnější být šťastní a cítit se dobře. Reiki nevyléčí nemoci, ale může pomoci vašemu tělu, aby se cítilo uvolněnější a klidnější.

Máte zájem reiki vyzkoušet? V našem salonu se vám budou věnovat profesionální masérky a poskytnou vám veškeré potřebné informace. Objednejte se ještě dnes!