Co je pedikúra?

Pedikúra je komplexní ošetření nohou a je vhodná pro muže i ženy. Zahrnuje stříhání a tvarování nehtů na nohou, péči o kůžičku, peeling, hydrataci a masáž chodidel a v případě potřeby lakování nehtů na nohou.

Péče o vaše nohy by měla být vždy prioritou vašeho osobního seznamu. Pedikúru můžu provést také u vás doma, pokud vám to vyhovuje.  Na výběr jsou různé druhy pedikúry. Kromě běžné pedikúry existuje několik dalších účinných metod péče o nohy a jejich hýčkání. Většina z nich může být provedena jako profesionální pedikúra. Správně provedená pedikúra může odstranit vady, které by při zanedbání vedly k trvalým obtížím a deformitám nohou.

Jaké jsou druhy pedikúry?

PARAFÍNOVÁ PEDIKÚRA

Máte suché a popraskané nohy? Nebojte se! Parafínová pedikúra je pro vás nejvhodnější, protože poskytuje vynikající výsledky. Během parafínové pedikúry jsou chodidla pokryta několika vrstvami roztaveného parafínového vosku po aplikaci hustého zvlhčovače. Nohy lze buď namáčet do vosku, nebo lze vosk nanést na nohy štětcem. Po zaschnutí se vosk jednoduše sloupne z chodidel. Parafínová pedikúra je známá tím, že je hluboce hydratační. Získejte zpět krásu svých nohou pomocí této terapie.

PEDIKÚRA HORKÝMI KAMENY

Kamenná pedikúra dopřeje vašim nohám relaxační masáž. Chodidla jsou masírována éterickými oleji, které zklidňují nervy a vyhlazují pokožku. Poté se na chodidla pokládají horké kameny, zejména na tlakové body chodidel, nebo se nohám provádí masáž nahřátými kameny. Tato masáž má hlubší účinky, což přináší úlevu přetíženým svalům. Teplo pomáhá pokožce absorbovat mastnotu a dodává nohám tolik potřebnou vlhkost. Po masáži lávovými kameny, kterou provádí licencovaná pedikérka, se vám kolem nohou omotá teplý ručník pro zlepšení krevního oběhu.

BYLINKOVÁ PEDIKÚRA

Bylinná pedikúra zahrnuje zcela přírodní (organický) bylinný peeling dle vašeho výběru, abyste získali ten nejlepší lázeňský zážitek. Klienti navíc mohou absolvovat aromaterapeutickou masáž nohou. Bylinková pedikúra zahrnuje namáčení nohou rostlinnými bylinami, péči o nehty a kůžičku, peeling, ošetření mozolů, masáž, horké ručníky a výběr laku nebo zpevňovače nehtů.

Neignorujte své nohy! Ztělesněním krásy každé dámy jsou její udržované nohy a ruce. Pedikúra je nutností pro každou dívku, která chce být elegantní dámou a udělat svým dobře. Objednejte se u nás ještě dnes a nechte se rozmazlovat odborníky!