25.3.2015

O mně

jitka-nagyova-o-me

Jmenuji se Jitka Nagyová, jsem profesionální terapeutka a kosmetička bezmála 24 let

Své první studio jsem pro vás otevřela v roce 1990 na Praze 6 a stále úspěšně funguje. Pro mé klienty jsem v roce 2000 otevřela také další studio a to v obci Ořech na Praze-západ.

Když jsem v minulosti žila v Libyi, naučila jsem se tam připravovat a používat orientální hmotu ke kosmetickým účelům, které jsem poté dala název ,,Jitka", a kterou již od roku 1990 jako jediná v ČR nabízím.

Všechny kúry v mých  studiích jsou prováděny na profesionální úrovni díky mé mnohaleté praxi a absolvování kurzů akreditovaných ministerstvem zdravotnictví ČR a ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Od roku 1991 také nabízím rekvalifikační kurzy, které jsou akreditovány MŠMT. Spolupracovala jsem se střední kosmetickou školou na Praze 4 a učila jsem také vizážistiku na letecké škole v Praze.

Před každou masáží nebo procedurou beru vždy ohled na individuální stav a pocity každého klienta, včetně předchozí konzultace a vysvětlení dotazů a postupů různých procedur s přihlédnutím k vhodnosti vybrané terapie a aktuálního zdravotního stavu. Konzultace je vždy zdarma.

Těším se na Vás.

Jitka

V mých studiích poskytuji masáže celého těla, procedury se zaměřením na zdraví a regeneraci, formování postavy, pedikúru, kosmetiku a zábaly

NAPSALI O MĚ

tibetska-lazen
mojegenerace
mojegenerace1
casopis
jitka
jitka1
jitka2
jitka3